START O NAS USŁUGI KONTAKT

SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIMATYZACJI ŁOMIANKI

ul. Armii Poznań 6A, Łomianki   +48 781 674 747

Sprawna klimatyzacja samochodowa gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności wewnątrz samochodu. Pozytywnie wpływa na komfort jazdy więc załączamy ją nie tylko latem, ale i zimą, w celu osuszenia wilgotnego powietrza. System klimatyzacji składa się z wielu różnych podzespołów, które w trakcie eksploatacji ulegają zużyciu. Zadbaj o regularny przegląd klimatyzacji w swoim aucie i odwiedź nasz serwis.

Gwarantujemy profesjonalną i skuteczną naprawę oraz dokładne wykonanie wszelkich czynności serwisowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt dzięki któremu wykrycie nawet bardzo małej nieszczelności lub usterki nie stanowi dla nas problemu. Wizyta w naszym warsztacie to nie tylko napełnienie klimatyzacji. Na miejscu możemy także odgrzybić układ, sprawdzić jego szczelność oraz wymienić filtr kabinowy.

Klimatyzacja samochodowa Łomianki

Sprawdzenie szczelności klimatyzacji
Napełnianie układu klimatyzacji
Naprawa klimatyzacji samochodowej Łomianki

Regularny przegląd klimatyzacji w samochodzie

Przegląd to nie tylko uzupełnienie czynnika chłodzącego. Wiąże się on z wymianą filtru kabinowego, odgrzybianiem i ozonowaniem klimatyzacji, a także dezynfekcją układu klimatyzacji samochodowej. Ważne jest także sprawdzenie szczelności całego układu instalacji klimatyzacji, jak i poszczególnych elementów układu. Dzięki temu nasz samochód odwdzięczy się przyjemnym, chłodnym obiegiem temperatury wnętrza auta, w czasie podróży.